Сироп Гренадин Maribell є широко використовуваним, безалкогольним барним сиропом із характерним одночасно терпким і солодким смаком і темно-червоним кольором. Він має популярність як інгредієнт для безалкогольних і алкогольних коктейлів, застосовується як ароматизатор і підсолоджувач, надаючи напоям приємні червоні та рожеві відтінки.
Сиропи ТМ Maribell надані в об'ємі 200 мл і 700 мл, які широко використовують, як бармени так і бариста, а також для всіх, хто цінує фантазію в приготуванні напоїв.
Наша компанія пропонує Вам придбати продукцію ТМ Maribell від найкращого та якісного українського виробника, який зарекомендував себе на ринку України. Тільки в нас Ви можете купити сиропи та топінги за найдоступнішими цінами, оскільки наша компанія дистриб'ютор продукції.
Сиропи підходять для:
• приготування коктейлів
• приготування холодного чаю
• приготування кавових напоїв
• для лимонадів
• для молочних напоїв і шейків
• для просочення десертів і приготування кремів
• для випікання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maribell |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 200 мл |
| Смак | Гранат |
- Ціна: 60 ₴



