Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
867 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 06.05).

+380 (68) 821-06-80
+380 (93) 236-18-64
ул. Герасима Кондратьєва, 8, Суми, Україна
Кошик
Смачна Кава оптово-роздрібний магазин кави та супутніх товарів для кав'ярень та кавовових автоматів

«Смачна кава» срібний призер літнього чемпіонату АФС 2020

У вівторок був зіграний заключний матч літнього чемпіонату з футзалу 2020 за участі нашої команди. До останнього ми зберігали шанс на золоті медалі, але не все залежало лише від наших гравців. Адже для перемоги в чемпіонаті нам необхідно було щоб «Сервіс Люкс» в паралельному матчі програв «Lex-VSK», а ми в свою чергу перемагали в поточному матчі. Забігаючи наперед жодна із умов не була виконана. Гравці «Сервіс Люкса» не залишили шансів Лексу, а «Смачна кава» не утримала переможний рахунок у матчі з минулорічним чемпіоном. В матчі з командою «Ощадбанк» також вирішувалася доля срібних та бронзових медалей чемпіонату. До цього матчу «Смачна кава» посідала другу сходинку турнірної таблиці і випереджала «Ощадбанк» на один заліковий бал. Саме тому гра обіцяла бути цікавою та інтригуючою. І як очікувалося гра з перших хвилин розпочалася із неймовірної кількості атак у виконанні гравців обох команд. І вже на 4 хвилині Старінський Віталій реалізував вихід один на один з воротарем суперника. Та не встигли порадіти, як вже універсал банкірів Сорока Костянтин із стандарту зрівнює рахунок у матчі. Досвід участі в Екстралізі України з футзалу гравців Ощадбанка давався в знаки, і часто своїми комбінаційними діями вони просто заставляли бігати нашим гравцям без толку. Та чудові дії нашого воротаря та самовіддача гравців в захисті власних воріт зводили старання суперника нанівець. А  в свою чергу індивідуальні дії гравців нашої команди раз по разу створювали небезпеку біля воріт Ощадбанку. Саме так чудовий прохід Станіслава Носка завершився взяттям воріт. Та як і на початку матчу гравцям Ощадбанка вдалося досить таки швидко зрівняти, а потім ще й повести в рахунку. На перерву команди пішли з рахунком 2:3 на користь суперника. Такий результат аж ніяк не влаштовував нашу команду. З перших хвилин іншого тайму наші гравці додали в швидкості, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника, але цього було мало. І нарешті на 35 хвилині підступним ударом Шевкунов Ігор відновлює рівновагу в матчі. На цьому гравці нашої команди не зупинилися, і на 43 хвилині Станіслав Носок оформивши дубль. І тут вже суперник розпочав використовувати для воротаря грі з п'ятим польовим. Нам довго вдавалося чітко грати в захисті, та все ж таки на 48 хвилині проґавили передачу на дальню штангу, де чітко реалізував момент гравець суперника. Нічия ніяким чином не задовольняла гравців «Ощадбанк», тому вони намагалися максимально вижати із кожного моменту, та на радість нашим вболівальникам у них нічого не вийшло.  Фінальна сирена зафіксувала кінцевий рахунок 4:4 і це була найцікавіша (на думку автора)  гра всього чемпіонату. Підбиваючи підсумки можна з впевненістю сказати, що «Смачна кава» підтвердила свої амбіційні плани висловленні президентом компанії на початку турніру. Також треба відзначити, що саме гравець нашої команди ставши кращим бомбардиром змагань, відзначившись у воротах суперників 16-ть разів. Також хочеться відзначити відкриття сезону (знову ж таки на думку автора) воротаря Дмитра Зікратого, який не дивлячись на такий юний вік грав дуже впевнено і проявивши високий рівень майстерності.

Від всіх вболівальників дякуємо гравцям команди «Смачна кава» за чудову гру та сподіваємося на подальшу участь у змаганнях.