Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
867 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 06.05).

+380 (68) 821-06-80
+380 (93) 236-18-64
ул. Герасима Кондратьєва, 8, Суми, Україна
Кошик
Смачна Кава оптово-роздрібний магазин кави та супутніх товарів для кав'ярень та кавовових автоматів

«Смачна кава» знову впевнено перемагає команду «Сумиобленерго»

В четвер був зіграний матч 2 туру Вищої ліги літнього чемпіонату АФС з футзалу, в якому зустрілися команди «Смачна кава» та «Сумиобленерго». На першій стадії розіграшу чемпіонату ці команди вже зустрічалися і тоді фінальний свисток зафіксував рахунок 4:1 на користь наших гравців. Цього ж разу суперник бажав щосили поквитатися, але не склалося як бажан. На 7 хвилині матчу гравець нашої команди Демченко Сергій потужним ударом вивів команду вперед. А через хвилину оформивши дубль і здавалось діло зроблене. Гравці нашої команди повністю володіли м'яка м'яча та простором на футбольному майданчику, раз по раз створюючи небезпечні моменти. Та збільшити перевагу не вдавалося, то голкіпер суперника грав на відмінно, то непорозуміння в діях на завершальній стадії заважали. І вісь на 15 хвилині як грім серед ясного дня потужним ударом енергетики відіграють один м'яч. Інтрига знову повернулася в гру. Енергетики дещо додали в швидкості, декілька небезпечних ударів по наших воротах, з якими чудово справлявся Дмитро Зікратий. Саме після однієї із таких ударів Дмитро спіймав круглого, прокинув собі на хід, і після обманного руху пробивши по воротах суперника й відзначився голом. Гравці Сумиобленерго знайшли в собі сили, й продовжували грати активніше, можна навіть сказати агресивніше. І на 24 хвилині капітан енергетиків Олександр Смолінський потужним ударом із-за штрафної забиває гол. І так на перерву команди пішли з рахунком 3:2 на нашу користь. Здавалось нічого страшного, але всі розуміли що у футзалі гандикап в один м'яч дуже хиткий. Після перерви наша команда знову почала створювати моменти, і на 31 хвилині одна із них увінчалась в забитий гол. Чудова комбінація за участю Дмитра Приходька і Саєнко Вові, яку останній завершивши влучним ударом. Серед всіх присутніх було питання чи вдасться в цьому матчі відзначитися кращому бомбардирові Віталіку Старінському?! І Віталій не під качав! На 37-й хвилині вже у фірмовому стилі з флангу влучно поцілив ближній кут воріт, а на 44 оформивши дубль, замкнувши на далекої чудову передачу Станіслава Носка (який доречі на вихідних ставши переможцем Odessа open Cup 2020 в складі роменського «Рятувальника»). Більше 8 хвилин суперник грав з п’ятим польовим, та відзначитися їм вдалося лише одного разу. Остаточний рахунок матчу 6:3 на користь «Смачної кави» і ми залишаємося на борту корабля за медалями чемпіонату.

Після матчу нам вдалося поспілкуватися чи не з найкращим гравцем матчу Дмитро Зікратим: «Гра була дуже яскравою. Багато моментів, голів, емоцій. Для мене вона стала особливою, адже я зміг відзначитися. Колектив команди просто чудовий, неймовірна атмосфера, всі один одного підтримують. Партнери допомагають мені прогресувати з кожною грою, підказують та підтримують морально. Дякую!»

Матч третього туру наша команда проведе наступного тижня проти Lex-VSK. Нагадуємо, що матчі проходять без глядачів у зв'язку з Covid-19.