Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
871 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 13.05).

+380 (68) 821-06-80
+380 (93) 236-18-64
ул. Герасима Кондратьєва, 8, Суми, Україна
Кошик
Смачна Кава оптово-роздрібний магазин кави та супутніх товарів для кав'ярень та кавовових автоматів

«Смачна кава» поступається та все таки залишає за собою шанс на боротьбу за чемпіонство

«Смачна кава» поступається  та все таки залишає за собою шанс на боротьбу за чемпіонство

Вчора на майданчику ФЦ Барса відбулося декілька матчів першого туру Вищої ліги літнього чемпіонату АФС. Матч за участю нашої команди був першим, і волею жеребу нашим гравцям протистояв переможець Групи Б команда «Сервіс Люкс». Ще не так давно  явного аутсайдера «Смачну каву» тепер уже сприймають як грізного суперника, і матчі за участі нашої команди частенько носять характер центральних.  Хоча деякі «знавці» сумського футзалу прогнозували, що гравці нашої команди просто здадуть матчі останніх турів, для участі у нижчий лізі та завоювання там відповідно призових місць. Що насмішило як гравців, так і наших вірних вболівальників та працівників магазину «Смачна кава». А тепер повернемося безпосередньо до гри. Початок матчу виявився для нашої команди не досить приємним, помилка при обіграші один в один Станіслава Носка і м’яч влітає в сітку наших воріт. Та хлопці досить таки швидко оговталися, і як в попередніх матчах почали переймати ініціативу. Суперник досить таки чітко відпрацьовував в захисті, раз по разу вириваючись в гострі контратаки. Але нашому молодому (та досить таки здібному  на думку автора) воротареві вдавалося відвести небезпеку від власних воріт. Саме після одного із таких сейвів Дмитра наша команда розпочала стрімку атаку, яку завершив вже традиційно точним ударом Віталій Старінський. А ще до перерву все той же Віталій вивів нашу команду вперед, замкнувши на дальній чудовий простріл Ігоря Шевкунова. У другому таймі гра почалася без особливих труднощів, але так тривало не довго. На жаль, наша друга четвірка, яка мала деякі зміни в складі (відсутній із-за травми був лідер Кончаков Антон) своїми не згуртованими діями призвела до двох пропущених голів за хвилину, і це вже був дзвіночок. Тільки но гравці нашої команди створили декілька  небезпечних моментів біля воріт суперника, як знову помилка при обіграші суперника на власній половині поля призвела до втрати м’яча і пропущеного голу. 2:4 й до кінця матчу залишалося 9 хвилин. «Смачна кава» вступає в гру з п’ятим польовим і це приносить свої дивіденди у вигляді забитого голу Володимиром Саєнко, але на жаль лише одного…3:4 і це друга поразка нашої команди в літньому чемпіонаті, яка ускладнює та все таки залишає шанс на чемпіонство. Вже традиційно нам вдалося поспілкуватися із гравцем команди, на цей раз капітан команди Козолуп Сергій дав коментар до цієї гри: «Гра виявилася досить таки цікавою. Вітаю суперника із перемогою. Ставимо на меті перемагати в кожному матчі, і це навіть не обговорюється. В свою чергу хочу подякувати всім гравцям нашої команди за неймовірну віддачу та чоловічий характер, за чудову атмосферу в колективі. Всі гравці заявлені за нас отримують ігровий час, і я сподіваюсь отримують задоволення від перебування в нашій команді. Дякую!».

Вже наступного тижня в четвер команда «Смачна кава» зіграє матч другого туру проти команди «Сумиобленерго». Матч відбудеться на майданчику ФЦ Барса, початок о 18:00. Нагадаємо, що у зв’язку з карантинними заходами Covid19матчі проходять без глядачів.