Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
871 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 13.05).

+380 (68) 821-06-80
+380 (93) 236-18-64
ул. Герасима Кондратьєва, 8, Суми, Україна
Кошик
Смачна Кава оптово-роздрібний магазин кави та супутніх товарів для кав'ярень та кавовових автоматів

«Смачна кава» бере верх у грі з фаворитом змагань

Матч, який відбувся в середу багатьма був назв як центральний, адже зустрічалися перша та друга сходинка турнірної таблиці, Смачна кава та Технологія. «Смачна кава хоч до цього матчу вже оформила вихід до Вищої ліги, але була досить таки мотивована, маючи на меті набрати максимальну кількість залікових балів для подальшої боротьби за призові місця змагань. Розуміючи наскільки грізний суперник ( а на хвилиночку це багаторазовий чемпіон міста Сум, чемпіон області з футзалу) наші гравці були максимально сконцентровані та налаштовані на боротьбу. Початок гри був досить таки сумбурним, з нижчою помилок як в одній та іншій команді, хоча по моментах створених біля воріт суперника ми дещо переважали. І все ж таки нашим гравцям вдалося першими відкрити рахунок в матчі. І як ви думаєте хто забив?! Звичайно в діло вступивши Віталій Старінський, який на 11-й хвилині потужним ударом під поперечену завершивши свій сольний прохід. Через три хвилини по цьому Антон Кончаков не менш красивим голом відзначився у воротах суперника, тим самим подвоївши перевагу. Та не довго «музика іграла», не встигли ми нарадуватьсязабитому голу як Євгеній Петраков спочатку скорочує відставання, а через дві хвилини Станіслав Смоляк зрівнює рахунок у матчі. Ми мали ще декілька нагод відзначитися, до слова тричі м'яч потрапляючи в штангу воріт суперника, та на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Після перерви команди розпочали грати дещо активніше, та й грубіше. Знову як і в попередньому матчі Станіслав Носок проявивши свою індивідуальну майстерність раз по разу обігруючи один в один суперника, та виводячи на ударні позиції партнерів по команді. Саме так відбулося на 26-й хвилині, коли Станіслав після проходу віддав чудову передачу на Старінського, тієї в свою чергу пробивав у далекої кут воріт з яким справився воротар, та Тодор Артур був розторопнішим за захисників Технологів і на добиванні відправив круглого в сітку воріт. 3:2 мі попереду і всі розуміли, що вісь вісь Петраков і До підуть грати п'ятдесят п'ятого польового, адже це один із козирів зимового чемпіона. Та до цього моменту нашим гравцям вдалося збільшити переваги, розігравши (на думку автора) справжню футзальну комбінацію. Козолуп зіграв у стінку з Гурєєвим, котрий вийшов на центр, далі слідувала передача на все того ж Носка, який в свою чергу одним дотиком виконав передачу на дальню штангу куди вбігав Козолуп...і рахунок 4:2 на користь «Смачної кави». Радуватися було ніколи, Технологія відразу почала штурм з п'ятим польовим, а до кінця матчу залишалося ще більше 6 хвилин. Ці хвилини виявилися над складними, та все ж таки нашим гравцям вдалося вистояти і утримати рахунок незмінним до кінця матчу.

Вітаємо наших гравців та вболівальників із заслуженою перемогою!