Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
ул. Герасима Кондратьєва, 8, Суми, Україна
Кошик
Смачна Кава оптово-роздрібний магазин кави та супутніх товарів для кав'ярень та кавовових автоматів

«Смачна кава» впевнено перемагає та гарантує собі вихід до Вищої ліги АФС літо 2020

Був зіграний матч 4-го туру літнього чемпіонату Асоціації футзалу Сумщини, в якому практично вирішувалася доля однієї із трьох путівок до Вищої ліги даного турніру. Суперником нашої команди був срібний призер зимового чемпіонату Вищої ліги команда Сумиобленерго, під керівництвом досвідченого гравця Хабовця Євгенія. До цього матчу відразу три команди малі за шість очок, і у випадку перемоги енергетиків «Смачна кава» залишала за собою лише теоретичні шанси за вихід до шістки найсильніших. Розуміючи таку складну ситуацію гравці нашої команди були в край мотивовані. З перших хвилин командними діями ми взяли ініціативу під свій контроль, і раз по разу розпочинали штурм воріт суперника. Особливо хотілося б відзначити Станіслава Носка, який з перших хвилин почав демонструвати індивідуальну майстерність обігруючи та роздаючи чудові паси на партнерів. До речі один із таких проходів увінчався голом, відзначився кращий бомбардир команди Віталій Старінський, який після вчорашнього матчу посідає одноосібно із 9-ма голами гонку бомбардирів літнього чемпіонату. Після забитого голу гра зовсім не змінилася, ми майже весь час контролювали гру та створювали моменти. Чудові нагоди для збільшення переваги змарнували Козолуп, Демченко, Кончаков, альо не Старінський...знову влучно поціливши рамку воріт суперника. Після перерви здавалось, що зараз «Смачна кава» буде грати на утримання, але хлопці приємно здивували...вони контролювали м'яч, створювали момент та на шкода реалізація підводила. Підопічні Хабовця розпочали грати з п'ятим польовим (що очікувалося ще поперерві) та досягти бажаного результату їм так і не вдалося. Натомість досвідчений Володимир Саєнко перехопив передачу суперника та дальнім ударом поцілив пусті ворота «Сумиобленерго». За мить після цього індивідуальну майстерність продемонстрував гравець нашої команди Артур Тодор довівши рахунок до 0:4. Доля матчу вже була остаточно вирішена, та на жаль Дмитру Зікратому не вдалося зберегти ворота «сухими». В останній атаці енергетиків м’яч від гравця нашої команди влетів у власні ворота, та це не зіпсувало настрій наших гравців. Перемога 4:1 і «Смачна кава» посідає перше місце в Групі А літнього чемпіонату АФС. А вже у середу на майданчику ФЦ «Барса» буде зіграний матч з «Технологією», яка ще не вирішила питання виходу до Вищої ліги.