Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
863 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (68) 821-06-80
+380 (93) 236-18-64
ул. Герасима Кондратьєва, 8, Суми, Україна
Кошик
Смачна Кава оптово-роздрібний магазин кави та супутніх товарів для кав'ярень та кавовових автоматів

«Смачна кава» здобуває перемогу в матчі 3-го туру літнього чемпіонату АФС

В четвер був зіграний матч 3-го туру літнього чемпіонату АФС, в якому наша команда зустрічалась із Спартаком. Наш суперник зарекомендував себе як команду із незламним духом, чудовою підтримкою та досить таки непоганими виконавцями. Саме тому гра очікувалась бути цікавою та з інтригою. Забігаючи наперед відзначимо, що так воно й сталося. До того ж в рядах нашої команди на цю гру не були присутні такі ключові гравці, як Кончаков Антон, Носок Станіслав та Демченко Сергій. А тепер безпосередньо перейдемо до самої гри. Чи то важка гра проти Лекс-ВСК, чи то гравці нашої команди дещо зазналися після гарного старту в турнірі, та здавалося що на цей матч вони вийшли вже переможцями. За що й поплатилися, до середини тайму пропустивши двічі. Спартаківці легко виходили з оборони в атаку і якби не чудові дії ДмитрнаЗікратого, то рахунок міг бути куди більшим на користь суперника. Звичайно у нас також виникали моменти…Але грацям «Смачної кави» весь час щось не вистачало, враження що не вистачало бажання дотягнутися, добігти. І лише під кінцівку першого тайму, розуміючи що можна оступитися в матчі з середняком, команда настроїлась і до перерви вдалося відквитати один м’яч. Індивідуальну майстерність продемонстрував Козолуп Сергій, підібравши м’яч в центрі полі зробив обманний рух та влучно пробив у ворота суперника. Після перерви гравці «Смачної кави» стали грати більш відповідально та активніше, що й вилилося у гол. Та правда і суперник скористався прогавиною наших гравців, і також реалізував одну із своїх контратак. Після цього за десять хвилин до кінця наша команда взялася грати з п'ятим польовим. І в першій же атаці вдалося реалізувати більшість і зрівняти рахунок. На цьому підопічні Козолупа не зупинялися і продовжували атакувати, лише маючи на меті одон результат – перемогу. І їм це вдалося за хвилину до кінця поєдинку, розігруючи п'ятдесят п'ятого Віталій Старінський завершивши атаку влучним ударом. Перемога 4:3 і «Смачна кава» продовжує боротьбу за вихід до Вищої ліги літнього чемпіонату АФС 2020. Наступний матч відбудеться в понеділок, в якому наша команда зіграє із прямимо конкурентом за вихід в наступний раунд. «Сумиобленерго»- «Смачна кава», ФЦ Барса, початок о 18:00.